Tygříci

Liberecký deník, 02.11.2022
 
 
 

text:

 

Liberecká Mateřská škola Hvězdička navázala úzkou spolupráci s Tělovýchovnou jednotou Bílí Tygři Liberec. Rodiče dětí navštěvující mateřskou školu tak měli možnost své děti přihlásit na kroužek „Tygříci“.

Liberecká Mateřské škola Hvězdička navázala úzkou spolupráci s Tělovýchovnou jednotou Bílí Tygři Liberec. Rodiče dětí navštěvující mateřskou školu tak měli možnost své děti přihlásit na kroužek „Tygříci“.

 

 

Zdroj: https://liberecky.denik.cz/ctenar-reporter/z-deti-z-liberecke-ms-hvezdicka-jsou-hokejovi-tygrici-20221101.html

Tento kroužek děti, za pedagogického doprovodu, navštěvují jednou týdně v dopoledních hodinách. Skupině dětí se při tréninku věnují zkušení trenéři z hokejového klubu Bílí Tygři. Tréninky se odehrávají na ledě, v tělocvičně i na hřišti. Děti se učí novým pohybovým dovednostem, základům bruslení, vytrvalosti, zažívají spousty her a zábavy a odnáší si pokaždé nové zážitky.

Tréninky nejsou určeny jen pro budoucí malé hokejisty a hokejistky, ale i pro ty, kteří se chtějí naučit základům bruslení, všeobecné pohybové přípravy a tak trochu jinak strávit čas se svými kamarády. A to se dětem daří na jedničku.