SBÍRKA KRABICE OD BOT

01.11.2020 00:00

SBÍRKA KRABICE OD BOT 2020

Naše MŠ Hvězdička je pro Vánoce 2020 již třetím rokem sběrným místem KRABICE OD BOT. Chápeme, že rok 2020 je pro mnohé z nás složitý. Za každou pomoc a dar budeme přesto rádi.

Je to předvánoční akce, která má za cíl potěšit děti z chudších rodin. V České republice proběhne v roce 2020 již po desáté. Radost těmto dětem udělají zase děti, jimž dospělí pomohou připravit jejich dárkovou krabici od bot. Tu společně naplní dětskými dárky k Vánocům a odnesou na některé ze sběrných míst, které ho předá potřebným. Vloni tak mělo hezčí Vánoce více než 35 000 dětí z chudých rodin, nízkoprahových zařízení a azylových domů. Sbírku pořádá Diakonie ČCE, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR.

Naše školka v loňském roce odevzdala 152 kusů dárků. Letos pomáhá na místech:

Dětské centrum Sluníčko Liberec

Azylový dům pro ženy a rodiny s dětmi Liberec

Dětský domov Česká Kamenice

Dětský domov Česká Lípa

Jak mohu dárek darovat?

Na internet. stránkách si zarezervujte věk dítěte a počet darů – o jeho spuštění vás budeme informovat.

Zabalený dar doneste ve dnech 26. 11. – 6. 12. do MŠ (do chodby, případně do ORANŽOVÉ TŘÍDY).

Co do krabice darovat?

Všechny podrobné instrukce najdete na webu. V chodbě naší MŠ budou viset fotografie krabic, které slouží jako případný „návod“. Nedávejte prosím do krabice výrobky s trvanlivostí (jídlo, pití, sladkosti), plyšové hračky a použité oblečení. Krabice přebíráme pouze označené věkem a pohlavím dítěte – dle vaší rezervace na internetu.

Je nějaká provozní doba, kdy mohu dar přinést?

V jiném čase po telefonické domluvě. Děkuji za pochopení.

PO - PÁ  6.30 - 8.30 hod, 14.00 - 16.30 hodin – rodiče dětí z naší MŠ mohou dary nosit do ORANŽOVÉ TŘÍDY. Ostatní dárci prosím ponechejte své dary na chodbě, zavedeme vás.

 

Pokud vám stále není něco jasné, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat.

Za celou naší MŠ Hvězdička děkuji.

S pozdravem Svobodová Kateřina