Akce

BĚH NÁS BAVÍ

Ve čtvrtek 28.5. 2015 se děti z naší mateřské školy zúčastnily akce "Běh nás baví". Všechny děti byly moc šikovné a reprezentovaly naši školu jak nejlépe mohly. V kategorii chlapci (ročník 2009) jsme získali zlatou medaili, v kategorii dívky (ročník 2010) jsme získali bronzovou medaili.

KYTIČKA PÍSNIČEK

Ve středu 13.5. 2015 se náš sboreček Hvězdička zúčastnil šestého ročníku přehlídky dětských pěveckých sborů "Kytička písniček".
 

VELIKONOČNÍ JARMARK

Velice děkujeme všem rodičům, kteří se podíleli na zhotovení výrobků pro náš Velikonoční jarmark a všem, kteří akci podpořili tím, že přišli a nakoupili u nás. Na Velikonočním jarmarku se vybralo 5.880,- Kč. Veškeré peníze budou využity ve prospěch dětí.

Děkujeme, kolektiv MŠ.

NÁVŠTĚVA KASÁREN V LIBERCI

V úterý 9.12.2014 jsme se se zeleňáčky a červeňáčky byli podívat v libereckých kasárnách za vojáky.
Zazpívali jsme si písničky o vojácích, dostali jsme výbornou makovou buchtu a čajík. Navštívili jsme muzeum, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Nakonec jsme se svezli ve vojenském autě.
Rádi bychom poděkovali panu Dolozimovi, který nám návštěvu kasáren umožnil.
  

PŘIŠEL K NÁM MIKULÁŠ

V pátek 5.12.2014 k nám do školky přišel nejen Mikuláš, ale přivedl sebou také čerta a andílka. A protože u nás máme samé hodné a šikovné děti, přinesli nám pro ně spoustu dobrot. Na oplátku děti zazpívaly písničku nebo přednesly básničku. Ti odvážnější si dokonce pohladili čertíka.

NÁVŠTĚVA V DOMĚ SENIORŮ

Ve středu 3.12.2014 jsme s dětmi z modré a červené třídy navštívili babičky a dědečky v domě seniorů ve Františkově.

Zazpívali jsme písničky, přednesli básničky a za odměnu každé z dětí dostalo dobrůtku.